O Nas

O NAS

Chronimy i rozwijamy wizerunek w Internecie

Jesteśmy zespołem specjalistów

Good Opinion specjalizuje się w zakresie zarządzania reputacją w Internecie. Przez lata nasi specjaliści wspierali najróżniejsze marki w procesie budowania wizerunku. Działaliśmy na rzecz dopiero wchodzących na rynek firm jak i tych posiadających grono oddanych klientów. Techniki buzz marketingu były przez nas doskonalone w trakcie realizacji licznych projektów dla klientów działających w najróżniejszych branżach. Nieustannie się rozwijamy, czerpiemy z własnych doświadczeń i staramy się szybko wykorzystywać obecne trendy.

Nasza misja

Good Opinion zostało powołane w celu odpowiedzi na obecnie panujące rynkowe trendy i potrzeby w marketingu. Na pewno do jednej z nich można zaliczyć proces zarządzania opinią w Internecie. Powstaje ona poprzez styczność klienta z wizytówkami Google. Konsument może swoje procesy zakupowe oprzeć o to co przeczyta, a nawet ma możliwość wyrażania własnego zdania. Good Opinion wykorzystuje autorskie metody ochrony wizerunku i wdraża procesy antykryzysowe, które mogą powstać na bazie negatywnych opinii.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA, UCZCIWOŚĆ W RELACJACH

Sposób naszych działań jest oparty na autorskim systemie monitorowania wizytówek oraz profesjonalnym podejściu do naszej pracy – jedno konto nie pracuje na rzecz wielu marek lub nie obsługujemy konkurencyjnych firm w jednym mieście. Wszystkie uznawane przez nas zasady mają przede wszystkim chronić Twoją reputację w Internecie.

PO ROZPOCZĘCIU WSPÓŁPRACY ZAPEWNIAMY

stałe monitorowanie recenzji i ich średniej ocen
sprawne reagowanie na negatywne wpisy
stałe podnoszenie średniej oceny opinii oraz ich ilość
comiesięczne, szczegółowe raportowanie
pełną opiekę, stały kontakt i bezpieczeństwo
poprawę wizerunku firmy

DZIAŁAJ WSZECHSTRONNIE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie przyjaznej rozmowy lub korespondencji mailowej o wiele szerzej porozmawiamy o naszych usługach i Twoich potrzebach!