Najczęstsze pytania naszych klientów odnośnie opinii

By określić koszty najpierw trzeba przeanalizować wizytówkę i sprawdzić jej stan. Analiza jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca a wynika z faktu, iż każda wizytówka jest inna, ma inną historię i parametry Google. Dopiero po jej analizie jesteśmy wstanie zaproponować konkretne rozważanie z konkretnymi warunkami.
Najpierw trzeba sprawdzić, czy da się usunąć dane opinie Google. Sprawdzenie jest całkowicie darmowe i niezobowiązujące. Nie są to duże koszty, które jesteśmy wstanie określić na etapie dokładnej analizy. Jeśli nie będzie się dało usunąć danej opinii to powiemy wprost i ewentualnie zaproponujemy jakieś inne rozwiązanie.
Nie ma u nas czegoś takiego jak „30” opinii i takie działania są niebezpieczne. Jeśli opinie mają pozostać na długo a Państwa wizerunek ma być bezpieczny i wiarygodny to ilość opinii należy dostosować między innymi do algorytmu filtrującego Google i historii wizytówki. Fragment regulaminu Google o usuwaniu kont: „Możemy zastosować takie środki w ramach reakcji na nagły wzrost liczby treści” itd. PonadtoZaspamowanie wizytówki może zrujnować jej widoczność, spowodować nałożenie filtra lub nawet jej całkowite usunięcie.
By Państwa wizerunek był wiarygodny i bezpieczny ilość opinii musimy dostosować min. do algorytmów filtrujących Google czy nawet do historii Państwa wizytówki. Technicznie możemy dodać dowolną ilość opinii, nawet 100 dziennie, ale w najlepszym przypadku Google je zaraz usunie a w gorszym nawet i wizytówkę. Dokładną ilość opinii możemy określić w wyniku darmowej analizy wizytówki.
Zapomnieć i cieszyć się, że nic nie wystawiła, bo najprawdopodobniej zaspamowała by i zrujnowała Państwu wizytówkę lub nawet zablokowały,nie mówiąc o wiarygodności a wówczas koszty i czas potrzebny do naprawy był by bez porównania wyższy. Niestety na rynku tym jest dużo nieuczciwych „firm” i ludzi z przypadku… Warto korzystać z usług firm, które są prawdziwymi firmami, z którymi jest stały kontakt, które mają duże doświadczenie i swoje autorskie rozwiązania i systemy.
Opinie zniknęły, ponieważ Google wykryło spam w postaci amatorsko i sztucznie pisanych opinii co naruszyło regulamin Google. Google mówi jasno, że „Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści.” Jeśli Google taką wykryje to ją usunie. Czasem Google może usunąć inną prawdziwą opinięco się zdarza i o czym mówi samo Google, jednak są to jednostkowe przypadki. Naszych opinii pilnuje kilka systemów w czasie rzeczywistym i nasze opinie nie są spamem, dzięki czemu nie mieliśmy sytuacji by Google usuwało nam opinie. Po prostu nie ma powodów. W innej sytuacji nie byli byśmy wstanie mieć setek klientów w dziesiątkach krajów na całym świecie…
Google zablokowało Państwu wizytówkę, ponieważ wykryło amatorskie działania. Google mówi jasno, iż: „Możemy zastosować takie środki w ramach reakcji na nagły wzrost liczby treści” czy nawet „Możemy też usunąć lub zawiesić konta Google, które naruszają nasze zasady”. Niestety często do nas trafiają tacy Klienci…
Wystawieni opinii to jedno a publikacja jej przez Google to drugie. Najprawdopodobniej Google w wyniku wykrycia nadużycia ze strony opinii nałożyło na wizytówkę lub konta Google odpowiedni filtr. W takim przypadku prosimy o kontakt…
Każda pozytywna opinia na naszej wizytówce Google ma ogromne znaczenie w wynikach wyszukiwania. Pomaga również wybrać niezdecydowanemu Klientowi nasza firmę. Pierwszą z opcji pozyskania pozytywnych opinii i jedną z najlepszych jest zapytanie naszego Klienta po wykonanej usłudze czy wystawi taką opinie. Według badań aż 70% Klientów bardzo chętnie wystawi taką opinie jeżeli go o to poprosimy. Ważne jest, aby poprosić naszego Klienta o opinie w odpowiednim czasie po dobrze wykonanej usłudze. Możemy też również poprosić naszych znajomych o pomoc, w tych czasach każda osoba posiada konto Google. Warto również dodać w widocznym miejscu przycisk na naszej stronie internetowej Zostaw opinię Google, ułatwi to szybkie przejście do wizytówki co pomoże naszym Klientom w wystawieniu pozytywnego komentarza. Kolejnym dobrym sposobem jest utworzenie kampanii e-mail do naszych byłych Klientów, których nie zdążyliśmy poprosić o wystawienie takiej opinii wcześniej. Trzeba jednak pamiętać, aby nie być zbyt nachalnym i podejść do zadania z wyczuciem.
Pewnie zauważyłeś, że czasem twoja opinia na wizytówce Google nie pojawiła się od razu, dzieje się tak ponieważ Google musi zweryfikować daną opinie pod wieloma względami. Przeważnie pojawienie się takiej opini nie trwa dłużej niż kilka dni.
Czasem Google niestety usuwa nasze opinie samodzielnie, wynika to z naruszenia zasad serwisu. Google bierze pod uwagę dużą ilość czynników między innymi takich jak: ochrona danych osobowych, wystawianie z tego samego ip, za dużo nowych recenzji naraz na wizytówce oraz wiele wiele innych.
Jeżeli chcemy usunąć opinie Google na naszej wizytówce musimy wysłać prośbę o jej usunięcie. Można to zrobić jedynie wtedy, gdy wybrana przez nas opinia narusza zasady obowiązujące w serwisie Google. Bardzo często jednak nasza prośba zostaja odrzucona i tutaj potrzebna jest konsultacja z firmą, którą zajmuje się profesjonalnym usuwaniem opinii w Google.
Zakup opinii Google z naszą firmą jest bardzo prosty, wystarczy że wejdziesz na naszą stronę wykonując parę prostych kroków i gotowe! Napisz do nas, a my dobierzemy odpowiednią strategię działania dla Twojej wizytówki i od razu zaczniemy działać budując pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci!

Umów się na rozmowę z naszym specjalistą i poznaj rozwiązania dopasowane dla Twojej firmy!

W dzisiejszym konkurencyjnym rynku, reputacja firmy ma kluczowe znaczenie dla przyciągania i utrzymania klientów. Każda gwiazdka w ocenie odzwierciedla doświadczenie klienta, wpływając na postrzeganie firmy. Dlatego konsekwentna dbałość o jakość, uczciwość, obsługę klienta i pozytywne doświadczenia jest nieodzowna, ponieważ opinie kształtują wizerunek firmy, a szybko rozprzestrzeniające się informacje w erze internetu mogą mieć długotrwały wpływ na jej sukces.
Zadbaj o sukces swojej firmy w internecie.

Wypełnij formularz

Po wypełnieniu poniższego formularza, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić rozmowę z ekspertem, w dogodnym dla obu stron terminie.

    © 2023 Opinie Google Maps, usuwanie negatywnych i wymiana - Wizytówki, Mapy, Play